Woda Ziemia

Powietrze

01.07.2010–31.10.2013

Projekt EKOLOGIA

innowacyjny, interdyscyplinarny program nauczania przedmiotów matematyczno-przyrodniczych metodą projektu

Projekt realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: HomeWodaPodsumowanie projektów

Podsumowanie projektów

Dnia 15 marca 2013 roku, to jest w sobotę, nasze gimnazjum przeżywał Dzień Otwartych Drzwi, a tym samym odbyło się podsumowanie projektów, realizowanych w ramach Ekologii. Uczestniczyli w nim uczniowie gimnazjum, szkół podstawowych- klas szóstych, rodzice oraz zaproszeni goście.

Ekolodzy z grupy pierwszej zaprezentowali swoje prace nad projektami: Środowiskowi dywersancii- hałas, odór i nadmierne oświetlenie oraz Ekologiczny Kogel-Mogel. Aby przybliżyć pracę uczniów nad projektami, przedstawiliśmy prezentację multimedialną, w której ukazaliśmy etapy pracy nad projektami, przedstawiliśmy najciekawsze doświadczenia, a w holu szkoły można było obejrzeć wystawę dotyczącą projektów. Nasi goście mieli okazję zapoznać się nie tylko z naszą pracą, ale mogli również aktywnie w niej uczestniczyć, skorzystać z pomocy naukowych i „pobawić” się nimi. Szkolny punkt medyczny, który stworzyliśmy był okazją do sprawdzenia swojego BMI i ciśnienia. Rozdawaliśmy również ulotki, dotyczące działań prozdrowotnych realizowanych w naszej szkole.

Mamy nadzieję, że nasze doświadczenia, wystawa, prezentacje bardzo się podobały i zaciekawiły nie tylko uczniów, ale również rodziców.

Grupa ekologiczna I